IPTV هتلی

هتل آریا باستان کیش

پایان پروژه
1402
محل اجرا
کیش
تعداد کلاینت
270
نوع پروژه
IPTV هتلی
هتل آریا کیش در سال ۱۴۰۲ مورد بهره برداری قرار گرفت. این هتل با بیش از ۵۰ هزار مترمربع زیربنا و با مشارکت متخصصان بین المللی زیر نظر برند اسپانیایی ملیا ساخته شده و در شاخه هتلهای گران ملیا قرار می‌گیرد. طراحی این هتل برگرفته از طرح بادگیرهای یزد و معماری اصیل ایرانی می باشد و در تزئینات داخلی بیشتر از نمادهای ایران باستان استفاده شده است. با توجه به قرار گرفتن در ضلغ غربی جزیره کیش امکان دسترسی مناسب به تم پارک سنتر، کشتی یونانی و روستای باغو فراهم می باشد. هتل آریا کیش با پرسنل آموزش دیده و امکانات رفاهی مناسب در تلاش است تا اقامتی خاطره انگیز را جزیره زیبای کیش تجربه نمائید.
قرارداد نصب و راه اندازی سیستم IPTV این مجموعه در سال 1403 میان شرکت کاماسیستم و هتل به امضا رسید و این سیستم در هتل مذکور راه اندازی گردید و تا کنون در حال بهره برداری می باشد.
در این پروژه بزرگ، از سرور میان افزار شرکت کاماسیستم، سرور DVB-Gateway سهند جهت پخش کانال های زنده تلویزیونی و رادیویی و همچنین سرور الوند (جهت پخش محتوای VOD) ساخت شرکت کاماسیستم در قسمت Head-end و از تلویزیون های Philips با سیستم عامل اندروید در قسمت گیرنده استفاده شده است.

 

پروژه های انجام شده