درباره کاماسیستم

شرکت کاماسیستم (کارآمدان ماندگار سیستم) در سال 1389 توسط تنی چند از فارغ­ التحصیلان دانشگاه­ های معتبر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف تاسیس گردید. پایه ­گذاران شرکت هر یک با تجربه حداقل 5 ساله حضور در صنعت Broadcast و IT در حالی اقدام به تاسیس این شرکت نمودند که علاوه بر برخورداری از علم روز دنیا به واسطه حضور در بازارهای بین المللی و نمایشگاه­ های داخلی و خارجی، اشراف کامل بر توان تکنولوژیک موجود در ایران و قابلیت­ ها و کمبودهای بازار داخل را به واسطه پروژه ­های بزرگ تحقیقاتی داشتند.
آن­چه شرکت کاماسیستم به دنبال آن بود، همگامی با تحولات تکنولوژیک در دنیا بود. از جمله این تحولات می ­توان به تلفیق علوم مختلف ارتباطی مانند Broadcast و IT اشاره نمود. یکی از بارزترین تکنولوژی­ های نوظهور در دنیا، با شرایط ذکر شده طی چند سال اخیر، سیستم IPTV می ­باشد که در مورد آن علاوه بر کمبود شرکت­ های داخلی فعال در این زمینه می ­توان به نیاز روز افزون بازار داخل اشاره نمود. این تکنولوزی علاوه بر قدرت درآمدزایی بالا، توان رقابتی بزرگی نیز در مقایسه با سایر حوزه­ های رسانه داشت که از آن جمله می­ توان به مزایای امنیتی و جذب راحت تر مخاطب در آن اشاره نمود.
معرفی شرکت کاماسیستم (کارآمدان ماندگار سیستم) به عنوان شرکت دانش بنیان توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خرداد ماه سال 1393، برگی دیگر از افتخاراتی است که شرکت کاماسیستم از ابتدای حضورش در بازار ایران به آن نائل شده است.