همکار تجاری، شرکت Anevia

شرکت Anevia
شرکت فرانسوی Anevia یکی از پیشروان صنعت IPTV در زمینه­ تامین زیرساخت­­ ها در دو حوزه Telecomو Hospitality می­ باشد. به طوری که بسیاری از شرکت­ های مطرح صنعت برودکست تلویزیونی، محصولات خود را با تولیدات Anevia تکمیل می کنند و راهکارهای این شرکت، برای سرویس ویدیوی درخواستی (Video On Demand) و تلویزیون زنده (LiveTV) در بستر شبکه­ های داخلی، اینترنت و شبکه­ های موبایل در بیش از 70 کشور دنیا ارائه می­ شود. اجرا نمودن بیش از 1,000پروژه IPTV، داشتن میلیون ها کاربر و پشتیبانی بیش از 10,000 شبکه زنده­ تلویزیونی، نشان­ دهنده­ سابقه­ درخشان و توانایی­ های این شرکت در صنعت بزرگ IPTV می­ باشد.
Anevia در حوزه Hospitality گستره­ وسیعی از راهکارها با قیمت مناسب، عملکرد با استاندارد جهانی و کیفیت برتر را ارائه می­ نماید. به طوری که در حال حاضر سهم بسیار زیادی از بازار جهانی به خصوص در اروپا را به خود اختصاص داده است. شرکت کاماسیستم به دلیل دارا بودن سابقه­ طولانی فعالیت در زمینه­ برودکست، حضور پیاپی در نمایشگاه­ های بین­ المللی و کسب اعتبار در منطقه، از سال 1389 به عنوان نماینده این شرکت در ایران فعالیت می نماید.
 

Anevia - ViaLive

 
Anevia ViaLive
 
راهکار ViaLive به­ منظور استفاده­ اوپراتورهای مخابراتی، تلويزيونی و صاحبان محتوای ويديويی (Telecom Operators) طراحی شده است. اوپراتورها با استفاده از اين راهکار می توانند تصاوير ويديويی زنده با کيفيت بالا را به طور همزمان برای استفاده انواع مختلف ست تاپ باکس (STB) ، کامپيوترهای شخصی، تبلت، گوشی­ های هوشمند موبايل و ... پخش نمايند.
ویژگی های کلیدی آن :
 1. High scalability with seamless channels integration
 2. Streamer redundancy based on stream status
 3. Support for third-party encoders, transcoders and CAS/DRM
 4. Automated network monitoring and management
 5. Modular design for #exible system expansion
 6. Carrier-grade system and module redundancy

 

Anevia - Flamingo

 
Anevia Flamingo

 

سرور Flamingo شرکت Anevia به منظور پاسخگويی به نيازهای صنعت Hospitality از جمله هتل ها، بيمارستان ها، سازمان ها و مجتمع های مسکونی طراحی شده است.

سرور Flamingo سيگنال های تلويزيونی و کانال های راديويی را دريافت و آن ها را برای پخش روی بستر IP آماده مي نمايد.

طراحی منعطف اين سرور اين امکان را به کاربر مي دهد تا تلفيقی از کانال های ماهواره اي، زمينی، کانال های آنالوگ و کابلی را تنها با استفاده از يک دستگاه دريافت و آن ها را روی بستر IP پخش نمايد.

 

Anevia - viaDemand

 
Anevia ViaDemand

 

بسته ViaDemand شرکت Anevia راهکاری برای ارسال تصاوير ويديويی در بستر IP است و برای استفاده­ ی اوپراتورهای صنعت برودکست و صاحبان محتوای ويديويی طراحی شده است. اين راهکار با دارا بودن قابليت ضبط پيشرفته و Circular buffer خود از سرويس­ های پيشرفته IPTV مانند time-shifting, catch-up TV, nPVR و pause TV پشتيبانی مي­ کند.

اجزای تشکيل دهنده اين راهکار به شرح زير مي باشد:

 1. ViaDemand Streamer
  ViaDemand اوپراتورها را قادر مي سازد تا افزايش تعداد کاربران را به راحتی مديريت نمايند. معماری غير متمرکز اين راهکار باعث مي شود بتوان Streamer ها را در نزديکترين مکان به کاربر نهايی قرار داد و بدين وسيله استفاده از ظرفيت شبکه را به بهترين وجه بهينه نمود.
 2.  ViaDemand Balancer
  به منظور بهترين پاسخگويی به درخواست ها، محتوای ارسالی را به صورت اتوماتيک در شبکه توزيع مي کند و همچنين به منظور ايجاد دسترسی پذيری بالا ميزبانی برای Redundancy Feature است.
 3. ViaManager Planner
  Viamanager Planner چيدمان محتوا را بر اساس معيارهای گوناگون (مانند رتبه بندی فيلم ها) مديريت مي کند. همچنين وظيفه برنامه ريزی ضبط کانال ها در Pause TV بر عهده Viademand Planner است.
 4. ViaManager Monitor
  Viamanager Monitor راهکاری برای Monitor کردن و نظارت بر تمامی اجزای زيرساخت VOD شامل تجهيزات Anevia و تجهيزات شبکه است.
Anevia ViaDemand

 

Anevia - Toucan

 
Anevia Toucan

 

سرور ويديوی درخواستی Toucan به منظور پاسخگويی به نيازهای صنعت Hospitality از جمله هتل ها،سازمان ها، بيمارستان ها و مجتمع های مسکونی طراحی شده است.

سرور Toucan قادر به پخش محتوای ويديويی بر اساس نياز کاربر (VOD) بر روی بستر IP مي باشد.اين تصاوير توسط انواع ست تاپ باکس (STB), کامپيوترهای شخصی، تبلت ها و گوشی های موبايل هوشمند قابل دريافت است.

سرور Toucan همچنين سرويس های ويديويی پيشرفته اي مانند Personal Recording, Catch-up TV, Playlist generation و Content Archiving را به کاربر ارائه مي دهد.

 

Anevia - ViaMotion

 
Anevia ViaMotion

 

راهکار ViaMotion شرکت Anevia يک راهکار ويديويی کامل مبتنی بر اينترنت است که به منظور استفاده­ی اپراتورهای تلويزيونی و صاحبان محتوای ويديويی طراحی شده است.

به منظور پاسخ­گويی به بيشترين تعداد کاربر ممکن شامل کامپيوترهای شخصی، تبلت، گوشی­های موبايل، ست تاپ باکس (STB) و تلويزيون­های هوشمند، سرورهای ViaMotion از تمامی استانداردهای ويديويی مبتنی بر HTTP مانند:

 1. Microsoft Silverlight Smooth Streaming
 2. Apple HTTP Live Streaming (HLS)
 3. Google WebM
 4. Adobe Flash HDS
 5. MPEG DASH

پشتيبانی مي­ کند.

سرور ViaMotion شرکت Anevia اين قابليت را دارد که پهنای باند دريافتی کاربر را در هر لحظه Detect کرده و  bitrate تصاوير ارسالی را بر طبق آن Adapt نمايد، بنابراين تصاوير همواره بهترين کيفيت را مطابق با پهنای باند دريافتی کاربر نهايی خواهند داشت.

این سيستم همچنين اين قابليت را دارد که Screen Size کاربر را به طور اتوماتيک شناسايی کرده و اندازه تصوير را متناسب با اندازه Display کاربر تنظيم نمايد.

خروجی پخش زنده و  VOD، توسط انواع سیستم­ عامل­ های موبایل (Android ،iOS) ، وب (Flash،  Silverlight) و انواع ست تاپ باکس  (STB)، پخش می­ شود.

 

همکاران تجاری