دیجیتال ساینیج و ویدئو وال

دیجیتال ساینیج در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پایان پروژه
1399
محل اجرا
تهران
تعداد کلاینت
2
نوع پروژه
دیجیتال ساینیج و ویدئو وال

هسته اولیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با نام دانشکده پزشکی دانشگاه ملی ایران به عنوان اولین دانشکده پزشکی خصوصی در سال ۱۳۳۸ و با پذیرش دانشجو در رشته پزشکی ایجاد شد.

متعاقب تصویب قانون تشکیل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تاریخ ۲۵ اسفندماه ۱۳۶۴ و با ادغام برخی از واحدهای آموزشی درمانی وابسته به این وزارتخانه و دانشگاه ملی ایران، از شهریورماه ۱۳۶۵ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی آغاز به کار کرد.

در حال حاضر این دانشگاه بعنوان یکی از برترین دانشگاه های علوم پزشکی کشور در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، بهداشتی و درمانی فعالیت می کند و با در اختیار داشتن نیروی انسانی توانمند همچون ۱۷ هزار کارمند و۱۳۰۰ عضو هیئت علمی به حدود ۱۳ هزار دانشجو و بیش از نیمی از جمعیت پایتخت در زمینه بهداشت و درمان، خدمت رسانی می کند.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی به لحاظ توانمندی های تخصصی و فوق تخصصی و با در اختیار داشتن ۱۲ دانشکده، ۱۲ مرکز پزشکی، آموزشی، درمانی، ۵ بیمارستان، ۳ پژوهشکده، ۶۹ مرکز تحقیقاتی، ۲مرکز و ۷ شبکه بهداشت و درمان همواره بعنوان یکی از معتبرترین و بزرگترین مراکز ارایه خدمات آموزشی، بهداشت و درمانی در کشور شناخته شده است.

این دانشگاه در سال 1399 جهت اجرای سیستم یکپارچه اطلاع رسانی و یا دیجیتال ساینیج قرارداد همکاری را با شرکت کاماسیستم برای 2 نقطه امضا نمود و هم اکنون سیستم در حال بهره برداری است.

در این پروژه از نرم افزار دیجیتال ساینیج ساخت شرکت کاماسیستم در قسمت های سرور و کلاینت، و در قسمت گیرنده از مانیتور ساینیج های سامسونگ، مدل PM55H استفاده شده است.

پروژه های انجام شده