دیجیتال ساینیج و ویدئو وال

دیجیتال ساینیج در شرکت ایرانسل

پایان پروژه
1392
محل اجرا
تهران
تعداد کلاینت
15
نوع پروژه
دیجیتال ساینیج و ویدئو وال
پروژه طراحی، نصب و راه اندازی سیستم دیجیتال ساینیج شرکت ایرانسل در آبان ماه سال 91 با امضای قرارداد بین طرفین آغاز گردید و در دی ماه همان سال به بهره برداری رسید.
در این پروژه برای اولین بار از راهکار Digital Signage کاملاً بومی، طراحی شده توسط کارشناسان شرکت کاماسیستم استفاده گردید و طی آن با استفاده از یک سرور با قابلیت Central Management، امکان کنترل و پخش محتوا بر روی 50 عدد پلیر Digital Signage نصب شده در ساختمان مرکزی شرکت ایرانسل، به عنوان سیستم اطلاع رسانی این شرکت فراهم گردید که البته این تعداد در آینده تا 200 پلیر نیز قابل افزایش خواهد بود.
از دیگر ویژگی های قابل توجه این سیستم، امنیت قابل توجه لحاظ شده در آن از نظر نرم افزاری و نیز قابلیت تطبیق خروجی پلیر ها با هر رزولوشن درخواستی (تا حد full HD) و تمامی انواع تلویزیون های موجود در بازار کشور است.
همچنین قابلیت های دیگری همچون گروه بندی پلیر ها با قابلیت همپوشانی بین گروه ها جهت پخش محتوا ، قابلیت LDAP Authentication و نیز قابلیت واگذاری اختیار ویرایش بخش هایی از template به کاربر از طرف admin سیستم از دیگر ویژگی های برجسته سیستم طراحی شده برای این شرکت بود.
لازم به ذکر است درclient های استفاده شده در راهکار تحویلی به شرکت ایرانسل از سیستم عامل لینوکس استفاده گردید. هرچند راهکار طراحی شده شرکت کاماسیستم قابلیت تطبیق با client های ویندوزی را نیز دارا می باشند.

پروژه های انجام شده